Logo

Rev. Jesse Jackson Calls on Pastors to Support Obama’s Backing of Gay Marriage

Post By RelatedRelated Post

Rev. Jesse Jackson has joined Rev. Al Sharpton in supporting President Obama’s call for support behind gay marriage.   Jackson even went so far as to compare the gay marriage issue to the fight against slavery and laws that kept blacks from marrying whites.

“This is a bold step in the right direction for equal protection under the law for all citizens,” Jackson told the Los Angeles Times.

Jackson then called for black preachers to address the issue with their congregations on Sunday.  He mentioned that gays and lesbians are fighting for the country and teaching America’s children.   He even said that they are leading congregations within many black churches.  He urged Americans to remember that gay marriage isn’t taking rights from anyone else, but rather, opening the door for everyone to have the same opportunities.

“You may choose your mate, but you cannot deny someone else the right to choose their mate,” Jackson said. “The law protects you from being abused. It doesn’t threaten your lifestyle for someone else to have the right to exhibit their lifestyle,” he later added.

Al Sharpton’s statements were in lockstep with those of Rev. Jackson.

“I salute President Obama’s statement today supporting same-sex marriage,” the Rev. Al Sharpton said in a statementthat went on to add: “This is not about mine or anyone’s personal or religious views. It is about equal rights for all. We cannot be selective with civil rights. We must support civil rights for everybody or we don’t support them for anyone.”

James

578 Comment

 1. tiktok follower kaufen

 2. tiktok follower kaufen

 3. Pubg mobile tüm püf noktalarını öğrenmek için sayfamızı ziyaret ediniz.

 4. Nice brother really really thank you.

 5. Hello i found you website. Can i ask you something?

 6. We love google and we find you on google.

 7. Çok kaliteli bir sitemiz var. Herkese faydalı olmaya çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeler peşindeyiz.

 8. Çiçeksepeti müşteri hizmetleri numarası ve indirim kodu için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

 9. sosyal medya bayilik paneli

 10. 2021 mazot ve gübre desteği ne zaman ödenecek? 18 Ekim Ziraat Bankası mazot ve gübre desteği yattı mı? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer almakta. Çiftçilere ödenen pek çok destek ödemesi bulunuyor. Hububat, baklagil dane mısır desteği, sertifikalı tohum üretim desteği, mazot gübre desteği, sertifikalı fidan üretim desteği, sertifikalı tohum kullanım desteği ödemelerinin yapılacağı tarih belli oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan açıklamanın ayrıntıları merak ediliyor. İşte, 2021 mazot ve gübre desteği ne zaman ödenecek? 18 Ekim Ziraat Bankası mazot ve gübre desteği yattı mı?

 11. 2021 mazot ve gübre desteği ne zaman ödenecek? 18 Ekim Ziraat Bankası mazot ve gübre desteği yattı mı? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer almakta. Çiftçilere ödenen pek çok destek ödemesi bulunuyor. Hububat, baklagil dane mısır desteği, sertifikalı tohum üretim desteği, mazot gübre desteği, sertifikalı fidan üretim desteği, sertifikalı tohum kullanım desteği ödemelerinin yapılacağı tarih belli oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan açıklamanın ayrıntıları merak ediliyor. İşte, 2021 mazot ve gübre desteği ne zaman ödenecek? 18 Ekim Ziraat Bankası mazot ve gübre desteği yattı mı?

 12. Vivense müşteri hizmetleri, vivense iletişim hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Vivense iletişim telefon numarası konumuz.

 13. Valorant şu an bilgisayarda 17 GB yer kaplıyor. Bu noktada güncellemeler geldikçe bu sayı daha da artış gösterebilir. Siz yine de depolama alanınızdan 20 GB boyutunda bir yer ayırmayı düşünebilirsiniz.

 14. Minecraft Premium Satın Al sizler için en uygun fiyatlarla hesap satışı yapmaktayız. 2018 Tarihinden itibaren %100 müşteri memnuniyeti ile sektörede 1 NUMARAYIZ. Sürekli güncellenen döviz kurlarından dolayı hesap fiyatlarının oldukça arttığı bu dönemde siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun ve en güvenilire Minecraft Premium ve diğer hizmetlerimizi sunmaktayız. Sağladığımız hizmet sayesinde 2018 tarihinden itibaren 10.000’den fazla müşterimize 25.000’den fazla hesap satmış bulunmaktayız. %100 memnuniyet ile ilerlediğimiz bu yolda elimizden geldiğinden Türkiye’nin en uygun ve en güvenilir Minecraft Premium Hesap sağlayıcısıyız. Minecraft Premium Satın Al Mobil Ödeme dahil bir çok ödeme yöntemi ile 7/24 saat otomatik teslimat ile beklemeden en uygun fiyata Minecraft Premium Hesap sahibi olabilirsiniz. Mobil Ödeme ile dilerseniz fatuarlı dilerseniz faturasız hattınız ile Minecraft Premium Hesabı satın alabilir, oyunun keyfini sürebilirsiniz. Sürekli güncel tutulan stoklarımız sayesinde hiç stok derdi olmadan istediğin paketteki hesaba hemen sahip olabilirsin.

Comments are closed.